night monimo  vasilakos orthio

 

  

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ
Typography

Κύριε Πρόεδρε,

Όπως ήδη είναι γνωστό ότι η ΕΠΟ έχει ανακοινώσει την διεξαγωγή  επιμορφωτικού σεμιναρίου που  απευθύνεται  σε διπλωματούχους προπονητές  που εργάζονται σε τμήματα υποδομής.

Το σεμινάριο  θα διεξαχθεί στην Καρδίτσα το Σάββατο 16-11-2019 από ώρα 15:00 έως 21:00   και είναι υποχρεωτικό για όλους τους παραπάνω προπονητές.

Λόγω της ώρας έναρξης  του  σεμιναρίου και της υποχρεωτικής παρουσίας των προπονητών στους οποίους απευθύνεται,  η  Επιτροπή Πρωταθλήματος λαμβάνοντας υπόψη τα παραπάνω  καθώς και τη δυνατότητα ορισμού διαιτητών, αποφάσισε ομόφωνα για τις αλλαγές που απαιτούνταν στο πρόγραμμα των αγώνων Α΄- Α1΄και  Β΄ Ερασιτεχνικής κατηγορίας του Σαββάτου 16/11/2019  και της Κυριακής 17/11/2019 όπως παρακάτω:

Σάββατο 16-11-2019 και ώρα  15:00

A΄Ερασιτεχνική

Α.Ο Φύλλου – Απόλλων Μακρυχωρίου  

 ΑΟΚ Πάμισσος – Α.Ο Μαυραική   

Α.Ο Κρανέας – ΠΟΜ Θεσσαλικός

Π.Ο Αστέρας Δασοχωρίου – Α.Ο Αστέρας

Α.Ε Καππαδοκικού – Α.Ο Ταυρωπός

Κυριακή  17-11-2019 και ώρα  15:00

Α.Ο Καρδίτσας – Α.Σ Αναγέννηση(Δημ. Στάδιο Καρδίτσας)

Ηρακλής Σοφάδων – Α.Ο Αγναντερού


Σάββατο 16-11-2019 και ώρα  15:00

Α1΄Ερασιτεχνική

Ερμής Μαυραχάδων 2014 – Άρης Καρδίτσας

Α.Σ Αργιθέα – Α.Ε Λεονταρίου

Α.Σ Νεφέλη – Αετός Αγίου Θεοδώρου(15:15)

Α.Ε Καρποχωρίου – Α.Σ Διγενής

Κυριακή  17-11-2019 και ώρα  15:00

Αστήρ Βλοχού – Νέα Νίκη Καμινάδων

Α.Ο Μαγούλα – Π.Α Σοφάδων

Π.Ο Παλαμαική – Α.Ο Προδρομιακός

Α.Ο Ελπίδα – Α.Ε Μουζακίου


Σάββατο 16-11-2019 και ώρα  15:00

Β΄Ερασιτεχνική

2ος όμιλος

Α.Σ Πλαστήρας – Ατρόμητος Γεωργικού  

Α.Ο Φράγκου – Θύελλα Νεοχωρίου

Α.Ο Αστροναύτης – ΑΣΜ Καραϊσκάκης 

Ακαδημία Ποδοσφαίρου- Α.Σ Βαγγελίτσα Κουσιάντζα  

 Α.Ο Ασπίδα – Α.Ο Μορφοβουνίου  

Κυριακή 17-11-2019 και ώρα 15:00

Εθνικός Καρδίτσας – Ολυμπιακός Παλ/σιου

ΣΦ Αργεντινή Καρδίτσας – Ακαδημία Πανελλήνιος  


Κυριακή 17-11-2019 και ώρα 15:00

Β΄ Ερασιτεχνική

1ος όμιλος

Α.Σ Κένταυρος – Δόξα Μάρκου

Θεσσαλικός Γοργοβιτών – Άρης Αγίας Παρασκευής   

Α.Ο Ν. Μοναστηρίου – Α.Ο Μελισσοχωρίου

Α.Σ Ενιππέας – Δόξα Αμπέλου

Αίας Καρποχωρίου – Α.Ο Ζαιμίου

Εθνικός Κέδρου – Ατρόμητος Πτελοπούλας

Η Επιτροπή Πρωταθλήματος – Κυπέλλου

e-max.it: your social media marketing partner

  

 

 

 giovannis final orizontio 1

  

giovani teliki

 kafes2

 night monimo