night monimo  vasilakos xristougenna

eve foreas1

 

  

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ
Typography

Η ΕΔ/ΕΠΣ Καρδίτσας ανακοίνωσε τους ορισμούς διαιτητών για τα πρωταθλήματα της Α', Α1 και Β' Ερασιτεχνικής που θα πραγματοποιηθούν το Σαββατοκύριακο 14-15 Δεκεμβρίου 2019.

Σάββατο 14-12-2019 και ώρα 15:00

A΄Ερασιτεχνική

Α.Ο Αστέρας – Απόλλων Μακρυχωρίου

Κουκουζέλης – Στεφανής – Τίκας Δ.Χ

Α.Σ Αναγέννηση – Α.Ο Αγναντερού(Δημ. Στάδιο Καρδίτσας)

Μπεκιάρης – Διπλάρης – Βογιατζής

ΠΟΜ Θεσσαλικός – Α.Ο Ταυρωπός

Βαφειάδης – Μπλιτσογιάννης – Γκούζας Ι.

Α.Ο Μαυραική – Α.Ε Καππαδοκικού

Κουτρομάνος – Σακκάς – Μάμαλης

Α.Ο Φύλλου – Ηρακλής Σοφάδων

Αντωνίου Φ. – Στρατίκης – Δόκος

ΑΟΚ Πάμισσος – Π.Ο Αστέρας Δασοχωρίου

Μαργιολάς – Κουκούλης Π. – Αργυρόπουλος

Α.Ο Κρανέας – Α.Ο Καρδίτσας

Κυρίτσης – Γιαννής – Ζούκας

 

Σάββατο 14-12-2019 και ώρα 15:00

Α1΄Ερασιτεχνική

Α.Ο Προδρομιακός – Άρης Καρδίτσας

Δημάκης – Χατζηγεωργίου – Πολυμέρου

Α.Ε Λεονταρίου – Α.Ε Μουζακίου

Βαρλάμης – Παπαλίτσας – Χασιώτης

Π.Α Σοφάδων – Αετός Αγίου Θεοδώρου

Μαλλιώρας – Καραγιώτα – Παλούκης

Νέα Νίκη Καμινάδων – Α.Σ Διγενής

Τακόπουλος – Πεταλάς – Γαλάνης

Ερμής Μαυραχάδων 2014 -Α.Ε Καρποχωρίου

Κουκούλη – Πολύζος – Κλησιάρχης

Αστήρ Βλοχού – Α.Σ Νεφέλη

Φούκης – Μπενέκης – Αβραμόπουλος

Α.Σ Αργιθέα – Π.Ο Παλαμαική

Τραμπούρας – Λιάσκος – Αντωνίου Χ.

Κυριακή 15-12-2019 και ώρα 15:00

 

Β΄ Ερασιτεχνική

1ος όμιλος

Α.Σ Κένταυρος – Α.Σ Ενιππέας

Γαλάνης – Στρατίκης – Μάμαλης

Αίας Καρποχωρίου – Α.Ε Ρούσσου

Γκούζας Φ. – Γιαννής – Δόκος

Ατρόμητος Πτελοπούλας – Θεσσαλικός Γοργοβιτών

Κλησιάρχης – Κυρίτσης – Τραμπούρας

Εθνικός Κέδρου – Δόξα Μάρκου

Τζέλος – Διπλάρης – Χασιώτης

Αετός Καλλιφωνίου – Άρης Αγίας Παρασκευής

Γκουντέλας – Βαφειάδης – Βαρλάμης

Α.Ο Ζαιμίου – Α.Ο Μελισσοχωρίου

Στεφανής – Καλογριανίτης – Γκούζας Ι.

 

Β΄Ερασιτεχνική

2ος όμιλος

Α.Ο Φράγκου – Ακαδημία Ποδοσφαίρου(γηπ: Μητρόπολης)

Χατζηγεωργίου – Μαργιολάς – Κουκουζέλης

Α.Σ Πλαστήρας – Α.Ο Ασπίδα

Πολύζος – Πεταλάς – Κουκούλης Π.

Αίας Μαραθέας – Εθνικός Καρδίτσας

Μπενέκης – Παλούκης – Αβραμόπουλος

Ατρόμητος Γεωργικού – Ακαδημία Πανελλήνιος

Σακκάς – Αργυρόπουλος – Λιάσκος

Θύελλα Νεοχωρίου – ΣΦ Αργεντινή Καρδίτσας

Γαννιάς – Κουκούλη – Γιοβάνης

ΑΣΜ Καραϊσκάκης – Ολυμπιακός Παλ/σιου

Μπλιτσογιάννης – Μαλλιώρας – Φούκης

Α.Σ Βαγγελίτσα Κουσιάντζα –Α.Ο Μορφοβουνίου(Βοηθ. Νοσοκομείου)

Κανιούρας – Κόκκινος – Αντωνίου Χ.

e-max.it: your social media marketing partner

mbgif2

 giovannis final orizontio 1

  

giovani teliki

 

 kafes2

 night monimo