night monimo  vasilakos after xristougena1

 

 

  

ΜΠΑΣΚΕΤ
Typography

Η ΕΔ/ΕΣΚΑΘ όρισε τους διαιτητές για τις κατηγορίες Α1, Α2, Β', Γυναικείου πρωταθλήματος, Κορασίδων και Παίδων Ν. Καρδίτσας που θα διεξαχθούν το Σαββατοκύριακο 7-8 Δεκεμβρίου 2019.

Αναλυτικά:

Α1 ΕΣΚΑΘ - 8η αγωνιστική:

7/12/2019 19:30 ΕΑΚ ΛΑΡΙΣΑΣ ΜΥΤΙΚΑΣ ΑΜΠΕΛΩΝΟΣ ΓΣ
Διαιτητές: ΓΙΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΡΛΙΑΜΠΑΣ
Κριτές: ΧΟΡΤΗ ΑΝΔΡΕΟΥ ΓΚΑΤΖΙΑΣ

7/12/2019 16:00 ΚΛ.ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ ΕΝΩΣΗ ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ Γ.Σ. ΝΙΚΑΙΑ ΓΣ
Διαιτητές: ΧΑΤΖΗΣ ΚΙΣΣΑΣ
Κριτές: ΠΟΥΛΙΩΤΗ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ ΚΕΧΑΓΙΑΣ

7/12/2019 17:00 ΚΛ.ΚΑΛ/ΚΑΣ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ ΑΟ ΑΡΗΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Α.Ε
Διαιτητές: ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ ΔΗΜΟΥΛΑΣ
Κριτές: ΝΤΟΒΑΣ ΛΗΝΟΥ ΒΗΤΑΣ

7/12/2019 18:00 ΓΗΠΕΔΟ ΣΟΦΑΔΩΝ ΣΟΦΑΔΕΣ ΓΣ ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ
Διαιτητές: ΠΑΖΩΛΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
Κριτές: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΚΑΡΑΤΑΣΙΟΣ ΧΑΡΜΠΑΣ

8/12/2019 19:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΤΡΙΚΑΛ Α.Ο.ΤΡΙΚΑΛΑ ΣΠΟΡΤ ΑΚΑΔΗΜΙΑ
Διαιτητές: ΛΙΛΗΣ ΓΚΑΡΤΖΟΝΙΚΑΣ Κ.
Κριτές: ΓΡΑΜΜΕΝΟΥ ΝΤΟΒΑΣ ΓΚΟΥΓΚΟΥΣΤΑΜΟΥ

8/12/2019 19:00 ΚΛ. ΜΠΑΡΑΣ ΤΡΙΚ. Α.Σ.ΔΑΝΑΟΙ ΤΡΙΚΑΛΑ ΓΟΜΦΩΝ ΓΣ
Διαιτητές: ΠΑΓΩΝΗΣ ΓΚΟΥΛΙΩΝΗΣ
Κριτές: ΚΟΥΚΟΥΡΑΒΑ ΡΕΤΖΕΛΑΣ ΓΚΑΡΤΖΟΝΙΚΑΣ Κ.


Α2 ΕΣΚΑΘ - 8η αγωνιστική:

7/12/2019 16:00 ΚΛ.ΤΥΡΝΑΒΟΥ ΚΡΟΝΟΣ ΤΥΡ. ΜΠΑΣΚΕΤ ΜΠΟΛ ΚΛΑΜΠ
Διαιτητές: ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΔΗΜΟΒΕΛΗΣ
Κριτές: ΣΑΚΑΒΟΥ ΣΓΟΥΡΟΥ ΜΟΥΤΣΙΟΣ

7/12/2019 17:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΠΑΛΑΜΑ ΓΑΣΠΑΛΑΜΑΣ ΠΑΣΣΙΑΛΗΣ ΓΣ
Διαιτητές: ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΓΚΟΥΛΙΤΟΣ
Κριτές: ΠΙΠΛΙΟΥ ΤΣΟΥΚΑΣ ΜΗΝΟΥ

8/12/2019 14:30 14 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΟΥΦΛΑΡΙΩΝ Α.Ο. ΑΣΚ ΦΑΛΩΡΕΙΑΣ
Διαιτητές: ΔΟΤΑ ΠΑΛΙΟΒΑΙΟΣ
Κριτές: ΠΕΤΣΙΟΥ ΝΑΝΟΥΛΗ ΙΩΑΝΝΟΥ

8/12/2019 19:30 Ε.Α.Κ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΚΡΟΝΟΣ ΤΡΙΚ.
Διαιτητές: ΞΕΡΑΣ ΚΑΤΣΙΑΝΤΩΝΗΣ Θ.
Κριτές: ΤΣΟΥΚΑΣ ΤΑΣΙΑΣ ΚΑΡΑΤΑΣΟΣ

8/12/2019 15:30 ΚΛ. ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ ΝΕΟΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
Διαιτητές: ΧΑΤΖΗΣ ΛΥΤΡΟΣΥΓΚΟΥΝΗΣ
Κριτές: ΓΚΑΝΑΛΑΣ ΣΑΚΑΒΟΥ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ

ΡΕΠΟ: ΕΑ ΛΑΡΙΣΑΣ


 

Β' ΕΣΚΑΘ - 7η αγωνιστική:

8/12/2019 13:30 ΚΛ. ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ ΜΑΡΙΝΟΣ ΑΝΤΥΠΑΣ ΚΑΣ.ΔΕΣΚΑΤΗΣ
Διαιτητές: ΒΟΝΤΣΑ ΔΟΤΑΣ Θ.
Κριτές: ΓΚΑΝΑΛΑΣ ΣΑΚΑΒΟΥ ΤΣΟΤΙΝΟΣ

8/12/2019 17:30 ΚΛ. ΑΓ. ΘΩΜΑ ΑΚΑΜΑΤΕΣ ΦΑΡΚ. ΤΡΙΚΑΛΑ ΦΟΥΝΤΑΣ
Διαιτητές: ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΤΣΙΡΓΩΤΑΚΗΣ
Κριτές: ΣΓΟΥΡΟΥ ΜΟΤΣΙΟΣ ΚΕΝΑΝΙΔΗ

7/12/2019 15:30 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΤΡΙΚΑΛ ΑΙΟΛΟΣ Κ 21 ΓΣ ΑΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ ΛΑΡΙΣ
Διαιτητές: ΤΖΙΑΤΖΙΑΣ ΛΟΥΛΕ
Κριτές: ΓΡΑΜΜΕΝΟΥ ΚΟΥΚΟΥΡΑΒΑ ΓΚΑΡΤΖΟΝΙΚΑΣ Κ

8/12/2019 15:30 ΚΛΕΙΣΤΟ ΦΑΛΑΝΗΣ ΓΣΦΑΛΑΝΗΣ ΠΕΛΑΡΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
Διαιτητές: ΠΕΤΣΕΠΕΣ ΔΗΜΟΒΕΛΗΣ
Κριτές: ΓΚΑΡΛΟΦΤΗ ΔΗΜΤΣΙΚΟΥ ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ

8/12/2019 17:00 ΚΛ. ΜΠΑΡΑΣ ΤΡΙΚ. ΠΡΑΣΙΝΗ ΓΩΝΙΑ ΝΕΟΙ ΑΣΚ
Διαιτητές: ΠΑΓΩΝΗΣ ΛΟΥΛΕ
Κριτές: ΓΚΑΓΚΑΣΤΑΘΗ ΠΟΥΛΙΟΣ ΓΚΑΡΤΖΟΝΙΚΑΣ Κ.


Γυναικείο ΕΣΚΑΘ - 7η αγωνιστική:

8/12/2019 14:00 ΚΛΕΙΣΤΟ Ν. ΙΩΝΙΑΣ Α.Σ.ΙΩΝΙΚΟΣ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ ΓΣ ΝΙΚΗ
Διαιτητές: ΤΣΑΛΑΣ Γ ΓΕΩΡΓΟΣΟΥΛΗ
Κριτές: ΣΕΦΕΡΙΑΔΟΥ ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΡΟΤΣΑΚΗΣ

8/12/2019 14:00 Ε.Α.Κ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ Α.Ο ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ
Διαιτητές: ΓΚΟΥΛΙΤΟΣ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΣ
Κριτές: ΚΟΝΤΟΥΛΗ ΚΟΝΤΟΥΛΗΣ ΠΙΠΛΙΟΥ

8/12/2019 11:00 ΕΑΚ ΒΟΛΟΥ ΑΣΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
Διαιτητές: ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΟΣΌΠΟΥΛΟΣ
Κριτές: ΜΑΡΟΥΣΟΣ ΧΑΤΖΗΤΡΑΚΟΣΙΑΣ ΒΕΝΕΤΣΑΝΟΣ

ΡΕΠΟ: ΑΝΑΛΗΨΗ ΒΟΛΟΥ


Παιδικό Ν. Καρδίτσας

8/12/2019 Ε.Α.Κ Κ 10:00 ΑΣΚ - ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ
Διαιτητές: ΡΟΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΕΡΙΦΗΣ Χ
Κριτές: ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ ΠΙΠΛΙΟΥ

8/12/2019 ΚΛ. ΣΟΦΑΔΩΝ 12:00 ΣΟΦΑΔΕΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΡ. Β
Διαιτητές: ΓΚΟΥΛΙΤΟΣ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΣ
Κριτές: ΠΟΥΡΝΑΡΑ ΣΑΚΕΛΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ

8/12/2019 ΚΛ. ΜΟΥΖΑΚ 13:30 ΓΟΜΦΟΙ Ν. ΑΣΚ
Διαιτητές: ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΤΣΙΑΡΑΣ
Κριτές: ΠΛΙΑΤΣΙΚΑ ΚΑΡΑΤΑΣΙΟΣ ΤΣΟΥΚΑΣ


Κορασίδων ΕΣΚΑΘ

8/12/2019 19:30 ΚΛ. ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ
Διαιτητές: ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΦΑΡΜΑΚΗΣ
Κριτές: ΚΕΝΑΝΙΔΗ ΣΓΟΥΡΟΥ ΜΟΤΣΙΟΣ

8/12/2019 12:00 Ε.Α.Κ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΓΣΦΑΛΑΝΗΣ
Διαιτητές: ΡΟΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΕΡΙΦΗΣ Χ
Κριτές: ΤΑΣΙΑΣ ΚΑΛΑΚΩΝΑ ΜΗΝΟΥ

e-max.it: your social media marketing partner

mbgif2

 giovannis final orizontio 1

  

giovani teliki

 

 kafes2

 night monimo